Loga

Z Start Zwentendorf
Přejít na: navigace, hledání

Loga

S logy můžete dělat co chcete a umíte s podmínkou, že nebudou zneužita k akcím, které jdou proti duchu našeho hnutí.

V diskuzích na inetu se občas (naštěstí jen občas) vyskytnou názory jako "Ukažme to těm Rakušákům ...". Aby bylo úplně jasno, musíme zdůraznit, že nic nikomu ukazovat nechceme a nebudeme. O Rakušanech si myslíme, že to jsou úplně stejní magoři jako my. Proto START ZWENTENDORF s Rakouskem a Rakušany sympatizuje a má je rádo. Pokud bude hnutí START ZWENTENDORF, nebo jeho loga použito na protirakouských demonstracích, budeme to pokládat za zneužití a rovnou se tímto od podobných akcí důrazně distancujeme.

Naše hnutí je sice demagogické, ale není agresivní. Blokáda v našem pojetí je příhraniční happening, který nijak neomezí provoz, nebo dokonce vzájemný obchod s Rakouskem.

Pokud však loga chcete použít na hrnky, trika, samolepky, pro účely recesistických "demonstrací", nebo jiné mírumilovné, laskavé a humorné účely, pak zde si můžete stáhnout loga START ZWENTENDORF v některém z formátů:

EPS - postscript, poradí si s ním většina grafických studií a grafických programů

PDF - mnohem menší velikost při zachování dobré kvality

SVG - vektorová grafika snadno editovatelná vektorovými editory jako je Inkscape.

Trička, samolepky a podobné předměty si můžete zakoupit nebo spíše nechat udělat na míru u firmy Pavel Barták - SIBA, tel. 604234959, majl. pbartak@chello.cz

Své fotografie ze života našeho hnutí můžete publikovat v Galerii START ZWENTENDORF.

Banner pro propagaci stránek

Banner pro propagaci stránek